Halı Saha Futbol Turnuvası

21 Eylül 2014 günü başlayan, Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği 9. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası Kapanış ve Kupa Töreni 23 Kasım 2014 Pazar günü Devlet Demir Yolları Tesisleri Behiçbey / ANKARA’da gerçekleştirilmiştir.
 
3.’lük ve 4.’lük maçının galibi Penaltı atışları sonucunda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Takımı karşısında 12-10 kazanan Gümrük ve Ticaret Uzmanları Takımı olmuştur.
 
Final maçında karşılaşan Kargolog Gümrük Müşavirliği – Hitit Gümrük Müşavirliği maçını ise 2-1 Hitit Gümrük Müşavirliği Futbol Takımı kazanmıştır.
 
Bu sonuçla 9. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvamızın Şampiyonu Hitit Gümrük Müşavirliği Futbol Takımı olmuştur.
 
Maçlar sonrasında; Turnuvamızda emeği geçenlere Teşekkür Plaketleri, En centilmen Takım, En Centilmen Futbolcular, Turnuva 4.’süne kupa Turnuva 3.’sü,2.’si ve Şampiyon Takıma Kupa ve Madalyaları takdim edilmiştir.
 
Turnuvaya katılan Tüm Takım, idareci ve sporcuları kutluyor, sonraki turnuvalarda başarılar diliyoruz.
 
DERECEYE GİREN TAKIMLAR;
Turnuva 1.’si
Hitit Gümrük Müşavirliği
Turnuva 2.’si                                                                    
Kargolog Gümrük Müşavirliği      
Turnuva 3.’sü
Gümrük ve Ticaret Uzmanları                             
Turnuva 4.’sü                    
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı
En centilmen Takım
Esenboğa Saymanlık Futbol Takımı
En Centilmen Futbolcular
Mehmet KARA  – Başartan Gümrük Müşavirliği Takımı Futbolcusu
Ertan ÇETİNTAŞ  – Hukuk Müşavirliği Takımı Futbolcusu
Hüseyin KOÇYİĞiT  – Merkez Tasfiye Takımı Futbolcusu
Bilal GÜZEL  – Era Gup Takımı Futbolcusu
 
Emeği Geçenler;
Sayın Hayrettin COŞKUN – Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü
Sayın Şükrü SABAH Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür Yrd.
Sayın Fahri YAĞCI (Turnuva Düzenleme ve Tertip Komitesi Başkanı)
Sayın Necmettin ÖZCAN (Turnuva Düzenleme ve Tertip Komitesi Üyesi)
Sayın Osman DİKMEN (Hakem)
Sayın Necla AKDOĞAN ((Hakem)
Sayın Bülent ÖZTÜRK (Hakem)
Sayın Ali Ekber ŞENTÜRK (Hakem)
Sayın Melih YOSUNKAYA (Hakem)
 
P1120370 P1120364 P1120369 P1120456 P1120498 P1120513 P1120543 P1120556 P1120567 P1120579 P1120585 P1120594 P1120597 P1120607 P1120613 P1120621 P1120626 P1120651 P1120704 P1120825 P1120881 P1120938 P1120484 P1120882
 
21 Eylül 2014 – 23 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen Halı Saha Futbol Turnuvamıza yapmış olduğu katkılardan dolayı  Gümrük Müşaviri Sn. Necmettin ÖZCAN’a Teşekkür plaketi verilmiştir.
P1130050 P1130052
 
 
 
 
Sarı & Kırmızı Kart Gören Oyuncular
Fair Play Puan Durumu
 
23 Kasım Pazar Final Maçları Programı
16 Kasım 2014 Yarı Final Maç Sonuçları
16 Kasım 2014 Maç Programı
9 Kasım Pazar Ertelenen Çeyrek Final Maç Sonucu
9 Kasım Pazar Çeyrek Final Erteleme Maç Programı
 
Çeyrek Final Maçları Sonuçları
Çeyrek Final Maçları 2 Kasım Pazar
 
29 Ekim 2014 Çarşamba günü oynanan 2. Tur Eleme Maçlarının Sonuçları 
29 Ekim Günü Maçların Programı
 
 
1 . Hafta Maç Sonuçları ve Puan Durumunu öğrenmek için tıklayınız.
2. Hafta  Maç Sonuçları ve Puan Durumunu öğrenmek için tıklayınız.
3.Hafta Maç Sonuçları ve Puan Durumunu öğrenmek için tıklayınız.
4.Hafta  Maç Sonuçları ve Puan Durumunu öğrenmek için tıklayınız.
5.Hafta Maç Sonuçları ve Puan Durumunu öğrenmek için tıklayınız.
 
 
 
 
Düzenleme ve Tertip Komitesi Kararlar-2
Düzenleme ve Tertip Komitesi Kararlar-3
Düzenleme ve Tertip Komitesi Kararlar-4
Düzenleme ve Tertip Komitesi Kararlar-5
Düzenleme ve Tertip Komitesi Kararlar-6
Düzenleme ve Tertip Komitesi Kararlar-7

 

Açılış Töreni ayrıntıları için tıklayınız.

 

Turnuva Açılış Fotoğrafları

P1110045 P1110047 P1110055 P1110056 P1110057 P1110062 P1110067 P1110074 P1110079 P1110085 P1110086 P1110087 P1110095 P1110125 P1110138 P1110151 P1110157 P1110164 P1110180 P1110186 P1110203 P1110216 P1110223 P1110225 P1110301 P1110376 P1110404 P1110419 P1110440 P1110489 P1110541 P1110563 P1110620 P1110627 P1110632 P1110635 P1110677 P1110695 P1110705 P1110708 P1110712 P1110719 P1110734 P1110740 P1110755 P1110770 P1110778 P1110785

 

 

Ankara Gümrük Müşavirleri Derneğinin düzenlemiş olduğu 9. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası, 25 Takımın katılımıyla, 21 Eylül 2014 pazar günü saat 11.00’da Devlet Demiryolları Halı Saha Tesisleri – Anadolu Bulvarı TCDD 2. Bölge Müdürlüğü Önü Behiçbey/ANKARA’da başlayacaktır.

Turnuvanın Teknik Kurul toplantısı ve Kura çekimi 11 Eylül Perşembe günü yapılmıştır. 
 

  20140911_191943 20140911_191943 20140911_192026 20140911_192033    20140911_192135   20140911_192310 20140911_192331

Turnuvada Kullanılacak Evraklar;

Turnuvaya Katılan Takımlar;

             A Grubu                                         B Grubu                  C Grubu                         D Grubu       

1. Hitit Gümrük Müşavirliği       1. Gümrük Muhafaza       1. T.H.K                                 1. Ank. Parakende Satış

2. Expeditors                               2. Kargolog Güm.Müş.    2. Başartan Güm.Müş.         2. Gümrük ve Ticaret 

3. Destek Hizmetleri                   3. TNT                              3. Doğruer Güm.Müş.            3. N.Y Güm. Müş.

4. Orta Anadolu G.T.B.              4. Era Grup.                     4. Ankara Kaçakçılık           4. Veyseloğulları

5.Ergazi Tasfiye                         5. Hukuk Müşavirliği        5. Özel Güvenlik                  5. Genç Avukatlar

6. Gümrük Ticaret Uzmanları   6. Merkez Tasfiye              6. Esenboğa Saymanlık   6. Personel Dairesi

                                                                                                                                                        7. Teftiş Rehberlik