Gümrük Müşavirleri Dernekleri Yönetim Kurulları Başkanlarımız tarafından Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na ziyarette bulunuldu.

0
493

09 Eylül 2015 tarihinde; Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı Sayın Aslıhan ÇELEBİ, Bursa Gümrük Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan KATTAŞ, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serdar KESKİN ve İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nizamettin AĞAR, İzmir Gümrük Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Taşkın DALAY ve Mersin Gümrük Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin SARIDAĞ ve Dernekleri Başkanlarının oluşturduğu heyet Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Cenap AŞCI, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanı Sayın Zafer YILDIRIMLI, Gümrükler Genel Müdürü Sayın Mustafa GÜMÜŞ, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürü Sayın Hacı Hasan Murat ÖZSOY’u ziyaret etmiştir.

Ayrıca ziyaretlerin anısına yeni Bakanımız Sn. Cenap AŞCI’ya tüm Gümrük Müşavirleri Dernekleri adına plaket takdim edilmiştir.

Ziyaretlerde sektörümüzde yaşanan sıkıntılarla ile ilgili fikir alış verişi yapıldı.

GTB_7382G GTB_7393G GTB7343Z