Müsteşarımız Sn. Cenap AŞCI’yı makamında ziyaret ettik.

0
329

07 Aralık 2015 tarihinde; Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir ve Mersin Gümrük Müşavirleri Derneklerinin Yönetim Kurulu Başkanlarından oluşan bir heyet Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ziyarette bulundu.

Ziyarete, Derneğimizi temsilen Dernek Başkanımız Sn. Aslıhan ÇELEBİ ayrıca BUGUMDER Başkanı Sn. Orhan KATTAŞ, İGMD Başkanı Sn. Serdar KESKİN, İZMGMD Başkanı Sn. Taşkın DALAY, MERGUMDER Başkanı Sn. Hüseyin SARIDAĞ katılmıştır.

Müsteşarımız Sn. Cenap AŞCI, Gümrükler Genel Müdür V. Sn. Mustafa GÜMÜŞ, Genel Müdür Yrd. Sn. Yakup SEFER ve Daire Başkanı Sn. Cemile Bülent İRDEM ile yapılan görüşmelerde;

Başta 2016 yılında uygulanacak “Gümrük Müşavirliği Asgari Ücret Tarifesi” olmak üzere gündemde yer alan sektöre ilişkin konular görüşülmüş, Bakanlığımız ve Gümrük Müşavirleri Dernekleri olarak ileriye dönük yapılacak olan ortak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Başta Müsteşarımız Sn. Cenap AŞCI’ya ve diğer bakanlık yetkilerine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ederiz.

Yazımızı okumak için tıklayınız.

IMG_9307IMG_9311 IMG_933307.12.2015_GGM_1 07.12.2015_GGM_4