2022 yılı “Gümrük Müşavirliği Asgari Ücret Tarifesi” ile “Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği Asgari Ücret Tarifesi” hk.

0
1650

Değerli Üyelerimiz;

Gümrük Müşavirleri Dernek Başkanları olarak; 02-03.12.2021 tarihleri arasında T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Rıza Tuna TURAGAY, T.C. Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdürü Sayın Mustafa GÜMÜŞ, T.C. Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Kadir TURSUN, T.C. Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdürlüğü Gümrük Müşavirleri Daire Başkanı Sayın Hüseyin YAREN, T.C. Ticaret Bakanlığı Ticaret Uzmanı Sayın Hakan DENİZ ile bir araya gelmiş ve 2022 yılı “Gümrük Müşavirliği Asgari Ücret Tarifesi” ile “Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği Asgari Ücret Tarifesi” ne ilişkin talebimiz hazırlamış olduğumuz sunum eşliğinde kendilerine arz edilmiştir.

Anılan tarihler arasında verimli geçen görüşmeler için Bakan Yardımcımız Sayın Rıza Tuna TURAGAY, Gümrükler Genel Müdürümüz Sayın Mustafa GÜMÜŞ ve çalışma Arkadaşlarına teşekkür ediyor, Camiamız adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

ortak duyuru-asgari ucret