Personel Arayan Firmalar

İlan Tarihi 31.1.2019
Firma TG GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
Genel Nitelikler Ankara’da bulunan Bakanlıklarda iş takibi yapacak personel aramaktayız
İş Tanımı Dahilde işleme izin belgesi başvurusu ve takibi konusunda bilgisi olan, Geçici İthalatı, Tek Pencere Sistemi, Tareks, Tse, Kayıt belgesi konularına hakim, MS Office Uygulamalarına hakim, Lisans ve veya Ön Lisan Dış Ticaret Mezunu, analitik düşünen, detaylara hakim, sorumluluk alabilen, dikkatli ve tizi çalışan, raporlama beceresi olan, Takım Çalışmasına yatkın, iş disiplinine sadık, İnsan İlişkileri Kuvvetli, Prezentable, Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşları aramaktayız.
Tecrübe
Kullanılan Programlar Ms Office ve evrim Programı
İletişim ik@tggumruk.com

 

Firma DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ
Genel Nitelikler Doğruer Gümrük Müşavirliği firmamız için, Ankara Kahraman Kazan’da bulunan merkezimizde görevlendirilmek üzere İthalat-İhracat Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.
İş Tanımı Müşteri Temsilcisi olarak en az 3 yıl tecrübesi olan, Tercihen Gümrük Müşavir Yardımcısı belgesi olan, Evrim Programını iyi derecede kullanabilen, Dahilde işleme izin belgesi başvurusu ve takibi konusunda bilgisi olan, Geçici İthalatı, Tek Pencere Sistemi, Tareks, Tse, Kayıt belgesi konularına hakim, MS Office Uygulamalarına hakim, Lisans ve veya Ön Lisan Dış Ticaret Mezunu, analitik düşünen, detaylara hakim, sorumluluk alabilen, dikkatli ve tizi çalışan, raporlama beceresi olan, Takım Çalışmasına yatkın, iş disiplinine sadık, İnsan İlişkileri Kuvvetli, Prezentable, Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşları aramaktayız.
Tecrübe 1 – 10 yıl tecrübeli adaylar
Kullanılan Programlar Evrim ve MS Office Programları
İletişim cihan@dogruer.com.tr

 

Firma ÖZDEMİR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ
Genel Nitelikler Gümrük müşavir yardımcısı karnesine sahip ( B KARNESİ)
Sürücü belgeli ve aktif olarak araç kullanabilen,
Tercihen üniversite mezunu,
Sorumluluk sahibi, yetki alabilecek,
Esnek çalışma saatlerine uygun,
Gümrük mevzuatına ve uygulamalarına hakim,
İş Tanımı İthalat, ihracat, transit v.b gümrük işlemlerinin, ilgili Gümrük Müdürlüğü veya nezdinde ki Gümrük Antrepolarındaki iş takibi
Merkez ofis ile sürekli kontak halinde olup, ilgili müşteri temsilcisi, operasyon md. ve operasyon elemanları arasındaki koordinasyon sağlanmasına yardımcı olmak.
İthal,ihraç ya da transit eşyasına ait gümrük beyannamesi ile ilgili işlemlerin mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasını sağlamak.
İşlemleri tamamlanan eşyanın müşteriye sağlıklı ve eksiksiz bir şekilde teslimi için ilgili  antrepo, nakliyeci ve müşteri temsilcisi ile koordineli çalışmak.
Yapılan işlemlerle ilgili gerektiğinde ilgili müşteri temsilcisi, operasyon md. ve yönetime sözlü veya yazılı olarak rapor vermek.
Tecrübe 5-10 YIL
Kullanılan Programlar Evrim Programı
İletişim tugce.coskuner@ozdemirgumruk.com.tr